Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

Wypożyczalnia i Serwis - Szkoła Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla

Wypożyczalnie Dwie Doliny zlokalizowane są w samym centrum stacji narciarskiej w Wierchomli tuż obok kas biletowych oraz w Szczawniku w wolnostojącym budynku naprzeciwko wejścia na stok.

Wypożyczalnie zapewniają klientom szybką, komfortową i profesjonalna obsługę. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu komputerowemu /FIRESNOW/ proces wypożyczenia przebiega bezpiecznie i błyskawicznie. Amatorzy i początkujący narciarze/snowboardziści zawsze mogą liczyć na pomoc naszych pracowników w doborze sprzętu. 

NAJWYŻSZA JOKOŚĆ OBSŁUGI

Wypożyczalnia Dwie Doliny zapewnia szybką, komfortową i profesjonalna obsługę. Głównym celem jest dbałość o satysfakcje i zadowolenie klienta. Usługi wypożyczalni i serwisu charakteryzuje nowoczesność i gwarancja najwyższej jakości. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu /FIRESNOW/ proces wypożyczenia przebiega bezpiecznie i błyskawicznie. Klienci korzystający z usług zawsze mogą liczyć na pomoc w odpowiednim doborze sprzętu. 

NAJNOWSZY SPRZĘT I DBAŁOŚĆ O BEZPIECZEŃSTWO

Wypożyczalnia oferuje dwa typy nart: TOP oraz VIP. W ofercie ponad 500 kompletów nart i snowboardów znanych światowych marek: VOLKL/MARKER/ DLABELLO, HEAD/TYROLIA oraz BURTON. Do dyspozycji Klientów najpopularniejsze obecnie kategorie nart: ALL MOUNTINE, SPORT SKITOUR, BIEGOWE oraz FREERIDE z systemem ROCKER. 

Dzięki systematycznemu serwisowaniu (ostrzeniu i smarowaniu) nart i desek zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo w trakcie użytkowania naszych nart. Po każdym sezonie cześć nart jest wnikliwie selekcjonowana i wymieniana. Standardem jest co 2/3 sezony wymiana sprzętu w całości na nowy. 

W ofercie również wypożyczalnie kombinezonów narciarskich oraz snowboardowych. 

DBAŁOŚĆ O KOMFORT HIGIENĘ 

Buty narciarskie oraz kaski po każdym wypożyczeniu są dezynfekowane i suszone w specjalnie przeznaczonych do tego suszarkach. 

SERWIS NARCIARSKI i SNOWBOARDOWY 

Serwis korzysta ze sprawdzonych i najpopularniejszych maszyn i urządzeń serwisowych światowych marek: WINTERSTEIGER oraz QBL.Wykonuje smarowane, ostrzenie oraz pełną regeneracje sprzętu narciarskiego i snowboardowego. 

Serwis należymy do WINTERGROUP – POLSKIEJ GRUPY WYPOZYCZALNI, która skupia ponad 30 nowoczesnych wypożyczalni i serwisów zlokalizowanych w najpopularniejszych ośrodkach narciarskich w Polsce. WINTERGROUP cechuje nowoczesność i gwarancja najwyższej jakości.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Wierchomla Mała, Wierchomla Mała 21
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
18414…
18414…
    Brak informacji o godzinach otwarcia
Data ostatniej aktualizacji: 22.06.2018, 11:12

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Dwie Doliny
Wypożyczalnia narciarska
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl